PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO-OBSŁUGOWI

Lp.Nazwisko i ImięStanowisko
1Bartoszewicz Wioletta Woźna oddziałowa
2Białkowska JustynaPomoc nauczyciela
3Brejwo AgataWoźna oddziałowa
4Dworzyńska MałgorzataWoźna oddziałowa
5Górski KazimierzKonserwator
6Grześkowiak EwelinaWoźna oddziałowa
7Iwanowska AgnieszkaWoźna oddziałowa
8Jacków KlaudiaPomoc nauczyciela
9Korus MarzenaWoźna oddziałowa
10Maguszczak JoannaPomoc kuchenna
11Mrukowicz HenrykKonserwator
12Pawłowska EwelinaPomoc kuchenna
13Plewak WeronikaWoźna oddziałowa
14Podgórska BetaWoźna oddziałowa
15Poznańska PaulinaWoźna oddziałowa
16Różańska EwaPomoc kuchenna
17Sabadasz JolantaWoźna oddziałowa
18Sabadasz KatarzynaPomoc kuchenna
19Semenowicz PatrycjaSzefowa kuchni
20Seretna BeataWoźna oddziałowa
21Simlat DorotaPomoc kuchenna
22Skorupska KrystynaWoźna oddziałowa
23Szydełko JoannaWoźna oddziałowa
24Szymańska AgnieszkaPomoc nauczyciela
25Tiesler BeataWoźna oddziałowa
26Tomaszewska KatarzynaWoźna oddziałowa
27Wojnar DorotaWoźna oddziałowa
28Woźniak DariaPomoc nauczyciela
29Ziąber MarzannaWoźna oddziałowa
30Żytniewska Dorota Pomoc nauczyciela
31Rychlica WiolettaKadrowa
32Filończyk MartaIntendentka
33Kawończyk JustynaSekretarka

PRACOWNICY ADMINISTRACYJNO-OBSŁUGOWI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

L.p. Imię i nazwisko Stanowisko służbowe
Bartoszewicz Wioletta woźna oddziałowa
Bekalarczyk Karolina pomoc kuchenna
Bukowska Monika pomoc nauczyciela
Dworzyńska Małgorzata woźna oddziałowa
Filończyk Marta intendentka /woźna oddziałowa
Gargaś Lucyna kucharka
Grześkowiak Ewelina woźna oddziałowa
Karoń Maria sekretarka
Karpińska Agnieszka woźna oddziałowa
Kawończyk Justyna sekretarka
Kocerba Marek konserwator
Korus Marzena woźna oddziałowa
Maguszczak Joanna pomoc kuchenna
Miernik Justyna pomoc nauczyciela
Modrzyńska Kinga pomoc nauczyciela
Mrukowicz Henryk konserwator
Mrukowicz Irena woźna oddziałowa
Napora Aleksandra pomoc kuchenna
Noga Czesława woźna oddziałowa
Pawłowska Ewa pomoc kuchenna
Pawłowska Ewelina woźna oddziałowa
Podgórska Beata woźna oddziałowa
Różańska Ewa intendentka
Rychlica Wioletta kadrowa
Sabadasz Jolanta woźna oddziałowa
Semenowicz Janina pomoc kuchenna
Semenowicz Patrycja pomoc kuchenna
Skorupska Krystyna woźna oddziałowa
Słowikowska Małgorzata pomoc nauczyciela
Szydełko Joanna woźna oddziałowa
Szymańska Agnieszka pomoc nauczyciela
Tiesler Beata woźna oddziałowa
Tomaszewska Katarzyna woźna oddziałowa
Wojnar Dorota woźna oddziałowa
Wolanin Kamila woźna oddziałowa
Zawierucha Anna pomoc nauczyciela
Żarska Justyna woźna oddziałowa
Żytniewska Dorota pomoc nauczyciela